Ako si vybrať svoj bazén?

Bazén sa stáva bežnou súčasťou života rodín, miestom relaxácie, oddychu, miestom stretávania sa s priateľmi, miestom športového vyžitia, miestom prvých plaveckých pokusov detí.

AKo si vybrať svoj bazén?

Vaša voľba

Ak je kritériom len cena, je pre Vás preklikávanie na stránkach internetu stratou času. Odporúčame návštevu niektorého z hypermarketov, kde dostanete za pár tisíc korún vkusne zabalenú krabicu obsahujúcu nejaký igelit, kovové tyčky, skrutky a niečo čudesné s káblom do elektriny nesúce honosný názov filtračné zariadenie. V lepšom prípade Vám odborný personál vysvetlí pojem "life time guarantie" vzťahujúci sa k obsahu už spomenutej vkusnej škatule.

 

Ak ste sa rozhodli ísť cestou hľadania, veríme, že tento web Vám bude nápomocný. Veríme, že Váš bazén bude oázou radosti a slnka. Na malom slovenskom trhu je minimálne 100 dodávateĺov bazénov. Firiem, ktoré majú kvalitné odborné, technologické a výrobné zázemie je ako šafránu a s odbornosťou, technológiou a dôsledným remeselným spracovaním bazénu úzko súvisí Vaša spokojnosť a v neposlednom rade aj investované prostriedky.

Spoločnosť ASIO-SK s.r.o. pristupuje ku každej realizácii zodpovedne a je jedno či ide o najvačší bazén na Slovensku (bazén LAGÚNA na kúpalisku VADAŠ v Štúrove), alebo o záhradný bazén v Dolnej Hornej. Spokojnosť investora nie je fráza, spokojnosť investora je hlavný marketingový prostriedok pre budúce realizácie. Pracujeme s tímom odborníkov na postoch technológov a s remeselne zdatnými MAJSTRAMI vo výrobe. Všetky akcie realizujeme kmeňovými zamestnancami. Ľudský potenciál a technologický vývoj je to na čom staviame spokojnosť investora. A samozrejme DOBRÝ POCIT.

AKo si vybrať svoj bazén?