Bazény POWERBLOCK

V bazénoch typu "powerblock" sa oproti klasickému typu bazénov so skimmerom spája kompaktnosť technológie s nadštandardným technickým riešením s prvkami exkluzivity, ktoré predstavuje:

vstupné dvojschodisko a integrovaná technologická šachta - umiestnená v telese bazéna s kompletným technologickým a elektro vybavením a s možnosťou variabilného zostavenia technológie už pri výrobe bazénu u výrobcu (osadenie protiprúdového zariadenia, elektroohrevu bazénovej vody a pod.).

 Bazény AS-ARDEA sa vyrábajú vo výrobných prevádzkach spoločnosti ASIO-SK s.r.o. zvarovaním pp materiálu obchodného označenia pollywooplen. Uvedený materiál je stabilizovaný voči účinkom UV žiarenia, a je teda stálofarebný. Chemická odolnosť materiálu je zaručená samotnou štruktúrou materiálu, jeho chemickým zložením a použitím aditívnych zložiek. PP materiál je úplne inertný voči pôsobeniu bežných chemikálií, väčšiny kyselín a zásad, chlóru apod. (viď chemická odolnosť plastového materiálu).

Bazény POWERBLOCK Bazény POWERBLOCK Bazény POWERBLOCK

• Teleso bazénu je zvarované a následne vystužované technológiou ASIO plastic pool s využitím najmodernejšej techniky a extrudérového zabezpečenia všetkých kritických miest, obzvlášť dna bazénu a predovšetkým vstupných schodísk. Bazény sú konštrukčne riešené pre zabudovanie do terénu až po horný okraj. Uložené musia byť vždy na betónovej armovanej ploche s hrúbkou 100-150 mm a rovinatosťou ±3 mm a s následným statickým zaistením obetónovaním alebo obmurovaním.

 Vystužovanie je riešené použitím 100 mm širokých a 15 mm hrubých výstuh v horizontálnom i vertikálnom smere, čo zabezpečuje dokonalú stabilitu telesa bazéna. Po obvode bazéna v hornej časti je navarená ochranná PP trubka kvôli zamedzeniu poranenia od ostrej hrany napr. obkladačky povrchovej.

• Pri bazénoch so skimmerom je hladina vody asi 10-12 cm pod horný okraj bazénu. Do steny bazénu sú osadené recirkulačné trysky ABS, skimmer a sacia tryska umiestnená tesne nad dnom. Do bazénu je možné na prianie zákazníka nainštalovať podvodné osvetlenie.

• AS-ARDEA POWERBLOCK umožňuje súčasne realizačnú nenáročnosť a zachovanie vysoko profesionálneho prístupu.